Niezwykle ważna informacja dla wszystkich fanów Bogumiły Wander. Właśnie w sieci pojawiły się całkiem nowe informacje z życia kobiety. Chodzi o jej stan zdrowia, który nie wygląda dobrze... Fani kobiety są mocno zaniepokojeni.

Nie wszyscy wiedzą, kim jest Bogumiła Wander, a w szczególności młodsza grupa odbiorców. Starsze pokolenia jednak doskonale znają i pamiętają kobietę, gdyż niegdyś należała do grona najbardziej popularnych i uwielbianych przez Polaków osobistości telewizyjnych.

Bogumiła Wander występowała w telewizji – przez niemalże czterdzieści lat życia była cenioną i uznaną spikerką oraz prezenterką telewizyjną. Kobieta nie jest za bardzo znana pośród młodszego pokolenia, ponieważ swoją karierę zakończyła aż siedemnaście lat temu, w roku 2003.

Mimo to bardzo często do niedawna pojawiała się na przeróżnych imprezach telewizyjnych i ściankach, a jej postać do dnia dzisiejszego jest uwielbiana i szanowana.

Niepokojące wieści o Bogumile Wander

Jak wynika z wypowiedzi męża prezenterki, Krzysztofa Baranowskiego, Bogumiła Wander od jakiegoś czasu choruje na Alzheimera.

Kobieta pozostaje pod stałą opieką specjalistów w ośrodku w Warszawie, lecz ze względu na panującą sytuację mąż niestety nawet nie może się z nią zobaczyć.

- Bogusi nie mogę odwiedzać z powodu pandemii, nie wpuszczają gości. I to jest bardzo przykre, ale regularnie otrzymuję aktualne jej zdjęcia i filmiki relacjonował zmartwiony mąż Bogumiły Wander.