Najnowsze informacje o rodzinie królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne – chodzi o królową Elżbietę II oraz jej męża, księcia Filipa. Jak wynika z doniesień medialnych, małżeństwo nie było sobie do końca wierne przez te wszystkie lata. Koniecznie przeczytaj!

Jak powszechnie wiadomo, rodzina królewska oraz jej losy od wielu miesięcy są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych, a niemal każdego dnia pojawiają się nowe, nieznane dotychczas informacje o którymś z jej członków.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan i ich wyjeździe za ocean, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie.

Cała rodzina królewska wzbudza ogromne zainteresowanie mediów ze względu na różne charaktery.

Tym razem chodzi jednak o królową Elżbietę II oraz jej męża, księcia Filipa. Jak wynika z informacji zawartych w biografiach rodziny królewskiej, zarówno kobieta, jak i mężczyzna wiele przed sobą ukrywali.

Zdrady w rodzinie królewskiej?

Fani małżeństwa nie mają nawet najmniejszych wątpliwości, że to prawda. Jak donosi biografia, książę Filip od zawsze lubił prowadzić rozrywkowe życie pełne wielu kobiet.

Jak wiadomo, książę uwielbiał towarzystwo starszych kobiet pochodzących z arystokratycznych rodzin.

Okazuje się, że nie tylko książę Filip ma taką reputację! Jak donoszą media, królowa Elżbieta prawdopodobnie również miała dwóch kochanków: Patricka Plunketa oraz Harry’ego Porchestera.