Pewien mężczyzna od piętnastu lat leży w śpiączce. Kiedy cała rodzina zaczęła tracić nadzieję na jego wybudzenie, nagle stało się coś, co powaliło wszystkich na kolana! Na szczęście wszystko zostało zarejestrowane przez kamerę i cały świat może obejrzeć to nieprawdopodobne wydarzenie!

Mężczyzną, który nieszczęśliwie pozostaje w śpiączce jest saudyjski książę Al-Waleed bin Khalid Al-Saud – w roku 2005 uległ poważnemy wypadkowi samochodowemu, w wyniku czego zapadł w śpiączkę.

Łącznie mężczyzna już znajduje się w takim stanie od piętnastu lat i pozostaje podłączony do respiratora, lecz jego rodzina nie poddaje się, wciąż walcząc i mając nadzieję na wybudzenie chorego. Mimo tej nadziei nie spodziewali się jednak tego, co wydarzyło się ostatnio...

To prawdziwy cud!

Nagranie zamieszczone w sieci wyraźnie wskazuje, że mężczyzna zaczął wykonywać mówione w jego stronę polecenia. Po tym, jak kobieta wypowiedziała, że ma podnieść rękę - saudyjski książę wykonał to polecenie!

Internauci mają mieszane odczucia - większość z nich uważa, że to prawdziwy cud, lecz nie wszyscy.

-I to jest przykład tego, że nie można po prostu odłączać ludzi w śpiączce od aparatury podtrzymującej życie, nawet po wielu latach - napisał jeden z internautów.

Inni zaś twierdzą, że ruch chorego został stymulowany przez elektrody.

- Niestety, to elektroterapia, nie on. Życzę mu bardzo dobrego fizjoterapeuty, który będzie w stanie przeprowadzić dobrą rehabilitację. Powodzenia mój drogi - dodał inny internauta.