Jedna z uczestniczek popularnego programu rozrywkowego “Gogglebox. Przed telewizorem” wyznała ostatnio niezwykle zaskakującą informację o innej uczestniczce. Chodzi o Ewę Mrozowską. Niemalże nikt się tego nie spodziewał! To dopiero zaskoczenie!

Jak powszechnie wiadomo, program „Gogglebox. Przed telewizorem” należy do najbardziej lubianych i najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w Polsce. Emitowany na kanale TTV program cieszy się ogromną oglądalnością i zainteresowaniem niemalże każdej grupy wiekowej – zarówno starsza widownia, jak i młodsza znają bohaterów występujących w produkcji.

Dzięki udziałowi w programie „Gogglebox. Przed telewizorem” miano celebrytów oraz ogromne rzesze fanów osiągnęły między innymi Sylwia Bomba czy Dagmara Kaźmierska, ale również małżeństwo Agnieszka i Artur Kotońscy.

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji!

Ostatnio Sylwia Bomba postanowiła zdradzić informację, że Ewa Mrozowska pojawiła się w programie całkiem przypadkiem. Początkowo Sylwia Bomba miała wystąpić z inną kobietą, lecz ona w ostatnich chwili zrezygnowała.

- Miałam występować z inną dziewczyną, z którą pierwotnie poszłam na casting. Zresztą do tej pory jej dziękuję, bo to ona mnie tam zaciągnęła. Ja nie byłam taka odważna, ale ta dziewczyna koniec końców nie mogła występować. Siedziałam na makijażu u Ewy, a że zawsze mieliśmy dobre porozumienie, to mówię “kurcze Ewka, to może Ty?”. No i tak się zaczęło – mówiła Sylwia Bomba.