Jedna z najpopularniejszych dziennikarek w polskiej telewizji, Kinga Rusin właśnie na swoich mediach społecznościowych opublikowała niebywale odważną fotografię! Kobieta spodziewała się pozytywnych słów, lecz... zalała ją krytyka!

Jak powszechnie wiadomo, Kinga Rusin należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych osobistości medialnych w polskim show – biznesie. Dziennikarkę można oglądać w telewizji już wiele lat, a przez to doświadczenie zawodowe zyskała ogromną sympatię i szacunek pośród widzów.

Kobieta od lat dba o formę oraz sposób odżywiania, co widać na zamieszczanych raz po raz fotografiach. Ponadto, Kinga Rusin ochoczo dzieli się takimi fotografiami, gdyż - jak nietrudno zauważyć - sama jest bardzo dumna z tego, jaką ma sylwetkę i w jakiej jest kondycji.

Kinga Rusin w ogniu krytyki!

Jakiś czas temu – kiedy sytuacja epidemiologiczna w Polsce nie była taka zła - kobieta wybrała się na egzotyczne wakacje. Jak nietrudno się zatem domyślić, opublikowała fotografię w samym bikini, lecz po tym... została mocno skrytykowana! Dlaczego?

Kobieta na zamieszczonej fotografii ma na sobie białe bikini, które jest niezwykle skąpe. Internautki zarzucają jej, że dół bikini jest zdecydowanie zbyt niski oraz za bardzo wycięty.

- Czy widziała się Pani w lusterku? - napisała jedna z internautek.

- Szacun na rzeźbę, ale majtki to mogłaby pani założyć wyższe - napisała kolejna osoba.