Pewien mężczyzna z Polski postanowił podzielić się w sieci swoimi poglądami na temat małżeństwa i idealnej - według niego – kobiety. Jak wygląda zatem jego wizja? Koniecznie przeczytaj i pomyśl, czy się z nią zgadzasz! Internauci poczuli ogromne oburzenie czytając jego słowa!

Ten wpis wywołał w sieci prawdziwą burzę!

Mężczyzna imieniem Roman niedawno opublikował na pewnym forum swoje przemyślenia. Jak sam pisze, chciał doradzić młodym mężczyznom, czym kierować się szukając żony.

Powiedział, że kobieta musi być pracowita i spełniać zachcianki męża - ugotować obiad i po nim posprzątać.

- Chciałbym dzisiaj coś powiedzieć do młodych facetów. Jestem ze swoją kobietą już grubo ponad 30 lat po ślubie, więc raczej znam się na rzeczy. Chłopy, nigdy nie szukajcie sobie leniwej baby, przecież to wam się należy najwięcej. Dobra żona powinna podać mężowi obiad pod nos, a potem umyć talerz. W innym wypadku nie jest prawdziwą żoną. Zapamiętajcie moje słowa, jeśli chcecie dobrze i wygodnie żyć. Po co sobie utrudniać życie? — napisał.

Mężczyzna myślał, że w sieci znajdzie wiele osób, które będą popierać jego założenia, lecz k jego zdziwieniu stanął w ogniu krytyki! Internauci zaczęli masowo pisać mu, że jest to starodawny typ myślenia, który tylko ogranicza kobietę i robi z niej kurę domową.

Teraz kobiety już nie chcą żyć w taki sposób, jak to miało miejsce kilkadziesiąt lat temu, kiedy to mężczyzna był głową rodziny, a obowiązkiem kobiety było wyłącznie wychowywanie dzieci.