Najnowsze wieści o aktorze Dariuszu Gnatowskim. Właśnie na jaw wyszły informacje, o których nie wiedział niemalże nikt! Te fakt z życia aktora mocno zaskoczyły jego fanów. O co chodzi?

Śmierć Dariusza Gnatowskiego od kilku dni jest ogromnym ciosem dla wszystkich bliskich oraz fanów aktora. Mężczyzna był uwielbiany przez tysiące Polaków i już zawsze będzie kojarzony z rolą Arnolda Boczka w serialu “Świat według Kiepskich”.

Gnatowski od lat chorował na cukrzycę. Mężczyzna w wieku 59 lat kilka dni temu trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie z niewydolnością oddechową. Na początku wykryto u niego zapalenie płuc, lecz po śmierci wykonano test na COVID-19. Okazało się, że to koronawirus przyczynił się do zgonu.

Tego o aktorze nie wiedział nikt!

Jak niedawno pisaliśmy, niewiele osób wiedziało, że przez całe życie Dariusz Gnatowski był miłośnikiem piłki nożnej. Okazuje się, że coś jeszcze skrywał przed światem.

Jak zdradziła jakiś czas temu jego żona, Dariusz Gnatowski uwielbiał gotować!

- Doskonale gotuje. Nigdy nie porwałabym się na przygotowanie dania, które on świetnie przyrządza. W kuchni walczy z nudą, ciągle pichci coś nowego. (…) Tylko że z Darka to taki "weekendowy" kucharz, bo w tygodniu zwykle jemy na mieście - mówiła Anna Gnatowska w jednym z udzielonych jakiś czas temu wywiadów.

Zaskakującym dla wielu jest także fakt, kim z zawodu jest żona aktora, gdyż on sam nigdy nie mówił za wiele o życiu prywatnym. Otóż okazuje się, że kobieta jest wychowawczynią przedszkolną.