Julia Wieniawa podczas piątkowego, finałowego odcinka programu rozrywkowego “Taniec z Gwiazdami” odważyła się wykonać pewien gest, który wzbudził niemałe poruszenie w sieci. Dzięki takiemu zachowaniu zyskała bardzo dużo w oczach swoich fanów. O co chodzi?

Fani programu “Taniec z Gwiazdami” doskonale wiedzą, że miniona edycja programu była najbardziej zaskakującą i nieprzewidywalną spośród wszystkich poprzednich.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną program był przerwany na niemalże pół roku, lecz to nie koniec perypetii. Potem niektórzy uczestnicy zmuszeni byli odejść w związku z sytuacją zdrowotną bądź przebywaniem na kwarantannie.

Mimo wszystko udało się dotrwać do finału, w którym znalazły się: modelka Edyta Zając, a także aktorka Julia Wieniawa. Walka była zacięta do samego końca, jednak wygraną została Edyta Zając.

Julia Wieniawa mimo to zyskała o wiele większy rozgłos w sieci ze względu na gest, który wykonała w programie – o co chodzi?

Solidarnie z protestującymi!

Jak wiadomo, dzień przed finałowym odcinkiem, w czwartek 22 października zapadła decyzja z Trybunału Konstytucyjnego o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej, która wywołała ogromne poruszenie i oburzenie pośród tysięcy Polek.

Na terenie całego kraju odbywały się liczne protesty, a Wieniawa – na znak solidarności z protestującymi - miała na dłoni narysowany symbol Strajku Kobiet, czyli czerwony piorun.

Fani są niezwykle dumni ze swojej idolki!