Dziennikarka Agnieszka Woźniak – Starak niedawno została przyłapana przez paparazzi w samym centrum stolicy. Gwiazda pomykała w bardzo stylowym stroju, który od razu wpadł w oko internautom. Byli zachwyceni - uważają, że wyglądała fenomenalnie! Koniecznie sprawdź!

Jak powszechnie wiadomo, Agnieszka Woźniak – Starak należy do jednych z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych w Polsce.

Ową rozpoznawalność i zainteresowanie pośród mediów zawdzięcza przede wszystkim swoją charyzmą i profesjonalizmem zawodowym, jednak wydarzenia, które miały miejsce rok temu także się do tego przyczyniły.

Agnieszka Woźniak – Starak w zeszłym roku, w sierpniu 2019 roku straciła męża – Piotra Woźniaka – Staraka w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach.

Gwiazda z biegiem czasu powróciła do mediów społecznościowych, a kilka miesięcy temu zdecydowała się także na powrót do telewizji. Teraz jest jedną z dziennikarek prowadzących program “Dzień Dobry TVN”.

Agnieszka Woźniak - Starak przyłapana na mieście

Fani dziennikarki od zawsze uważali ją za ikonę stylu i klasy, a za każdym razem, kiedy była przyłapana przez paparazzi – jej stylizacje podobały się niemal każdemu. Tak też było tym razem.

Pewnego dnia, po skończonej pracy w siedzibie TVN gwiazda udała się do piekarni – jak widać, miała na sobie niezwykle gustowny płaszcz w kratę, kozaki przed kolano, a cała stylizacja miała ciemne barwy.