Najnowsze informacje o rodzinie królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne – chodzi o księcia Harrego oraz jego brata, Williama. Jak wynika z doniesień medialnych, mężczyźni od lat nieustannie się kłócą. Co jest przyczyną sporu?

Jak powszechnie wiadomo, rodzina królewska oraz jej losy od wielu miesięcy są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych, a niemal każdego dnia pojawiają się nowe, nieznane dotychczas informacje o którymś z jej członków.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan i ich wyjeździe za ocean, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie.

Cała rodzina królewska wzbudza ogromne zainteresowanie mediów ze względu na różne charaktery.

Kłótnie między braćmi?

Od jakiegoś czasu angielskie media aż huczą od pojawiających się raz po raz doniesień o kolejnych sporach Harry’ego i Williama.

Pierwszą poważną waśnią między nimi miały być dni po narodzeniu Archiego. Jak donosi biografia rodziny, Harry i Meghan mieli nie powiedzieć o narodzinach od razu, lecz z opóźnieniem. W związku z tym William i Kate mieli spotkać się z nowo narodzonym dzieckiem dopiero tydzień później niż cała rodzina!

Teraz zaś na jaw wyszło kolejne nieporozumienie – media donoszą, że Harry nie zgodził się na publikację biografii “Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family”, lecz William twierdzi, że to nieprawda.