Małgorzata Ostrowska - Królikowska kończy dziś 56 lat! Jak kobieta spędza ten czas? To pierwsze urodziny bez obecności męża... Szczera wypowiedź aktorki w tej kwestii. Co takiego mówi? Koniecznie przeczytaj.

Jak powszechnie wiadomo, Małgorzata Ostrowska – Królikowska jest jedną z najbardziej uwielbianych polskich aktorek zarówno telewizyjnych, jak i filmowych oraz teatralnych.

Rodzina Królikowskich – ze względu na fakt, że zarówno ona, jej mąż, a także syn Antoni wybrali jako ścieżkę zawodową aktorstwo uznawani są za wspaniałą rodzinę, w której wartości przekazuje się z pokolenia na pokolenie.

Śmierć Pawła Królikowskiego w lutym 2020 roku wstrząsnęła niemalże całą Polską – zarówno najbliżsi rodziny, jak i ich fani czy osoby współpracujące mocno przeżyły tę tragedię.

Małgorzata Ostrowska – Królikowska mimo wszystko jest aktywna w mediach społecznościowych i wyraźnie daje się zauważyć, że wraz z upływem czasu czuje się lepiej. Dziś kończy 56 lat – to pierwsze urodziny bez męża. Jak je spędza?

Pierwsze urodziny bez obecności męża

Małgorzata Ostrowska - Królikowska jakiś czas temu wyznała, że daje radę dzięki dzieciom – to one ją wspierają i pomagają w każdej chwili.

Powiedziała także, jak spędzi urodziny.

- W tym wieku nie obchodzi się urodzin, ale wiem, że dzieci coś dla mnie szykują. Jakąś niespodziankę. Pewnie zbiorą się najbliżsi, przyjdzie ten, kto pamięta, dla przyjaciół mój dom jest otwarty. Może zbierze się cała gromada. (…) Trzeba żyć, bo ma się dla kogo - mówiła.