Najnowsze informacje o koronawirusie. Jak donoszą media, dziś rano okazało się, że prezydent Andrzej Duda jest zakażony koronawirusem. Po zrobionym teście okazało się, że wynik jest pozytywny. Jaki jest stan jego zdrowia? Koniecznie przeczytaj!

Jak wiadomo, sytuacja epidemiologiczna w Polsce jest z każdym dniem coraz trudniejsza. Niemalże codziennie pobijane są kolejne rekordy liczby osób zakażonych - wczoraj było to ponad 13 tysięcy zakażeń, a dokładnie 13632.

Bardzo możliwy jest scenariusz, że dziś ponownie ten rekord zostanie pobity, a wedle prognoz ekspertów już za kilka dni prawdopodobnie będą to wartości rzędu 20 tysięcy i więcej zakażeń na dzień!

Prezydent Andrzej Duda zakażony koronawirusem!

Jak donoszą media ogólnopolskie, ale przede wszystkim wiarygodne źródło, jakim jest rzecznik prezydenta, Błażej Spychalski – prezydent Andrzej Duda otrzymał dziś rano (24 października) pozytywny wynik testu na koronawirusa!

Według słów rzecznika, prezydent czuje się dobrze. Niestety, wczoraj przebywał na Stadionie Narodowym, miał też kontakt z Igą Świątek - zatem mógł zarazić wiele osób jednego dnia.

- Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj Prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi. - przakazał za pośrednictwem Twittera rzecznik prezydenta, Błażej Spychalski.