Jedna z byłych uczestniczek popularnego programu rozrywkowego “You Can Dance” - Ilona Bekier niedawno urodziła dziecko. Jak się okazało, gratulacje złożył jej sam prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski! Dlaczego? Koniecznie przeczytaj!

Ilona Bekier jest tancerką, która swoją taneczną przygodę rozpoczęła w piątej edycji popularnego niegdyś programu rozrywkowego “You Can Dance” emitowanego na kanale TVN.

Mimo iż kobieta nie wygrała programu, swoje umiejętności nadal szlifowała, co poskutkowało tym, że została rozpoznawalna, a także doceniona przez stacje telewizyjne. Układała choreografie w “Bitwie na głosy”, a także w późniejszych edycjach “You Can Dance”.

Prezent od samego Rafała Trzaskowskiego!

Prywatnie Ilona Bekier związana jest ze sportowcem Jean’em Ekwa, z którym doczekała się potomstwa. Po porodzie otrzymała dyplom “od warszawskiej syrenki” - takie pismo otrzymują wszystkie dzieci urodzone i zarejestrowane w Warszawie.

- Ja, Warszawa, jestem z Ciebie dumna. Wraz z twoim przyjściem na świat zyskałam nową mieszkankę. Radość i nadzieja, jaką to wydarzenie przyniosło twoim rodzicom, jest źródłem dumy także dla mnie. Droga Mała Warszawianko, życzę Ci, aby Twoje rodzinne miasto było miejscem radosnego dzieciństwa, rozwijania talentów i szczęśliwego życia. Warszawa jest miastem dla wszystkich, liczę więc, że i Ty w przyszłości przyczynisz się do jej rozwoju i będziesz z niej dumna, tak jak Warszawa jest dumna z Ciebie. - pod ową treścią podpisał się sam Rafał Trzaskowski.