Czas pandemii jest utrapieniem dla artystów. Mało jest produkcji filmowych, mało jest koncertów, niewiele imprez do poprowadzenia. Nasze gwiazdy jedna przez drugą narzekają na swój los. A tymczasem niektórzy bardzo dobrze wykorzystali ten mijający rok.

Nie każdy narzeka

Co interesujące, są to seniorzy, którzy ostatnich miesiącach radzą sobie w mediach lepiej niż kiedykolwiek! Jak widać, nie każdy się skarży w tym roku na brak dochodów. Legendarne postaci z show biznesu świetnie sobie radzą.

Nie patrząc na to, co dzieje się obok, a emeryturę odkładając na później, zakasali rękawy i sowicie powiększyli stan swoich kont bankowych dzięki udziałom w reklamach, pisząc książki czy biorąc udział w nagraniach programów.

Teraz mogą spokojniej patrzeć w przyszłość i nie bać się kolejnego przymusowego zamknięcia kraju.

Jan Frycz (66 l.) - 700 tys. zł! Wygląda na to, że pracuje obecnie najwięcej. Wystąpił w 8. filmach i 2. serialach.

Andrzej Grabowski (68 l.) - 500 tys. zł. Ma „Taniec z Gwiazdami”, reklama telefonii komórkowej, 4 filmy z jego udziałem.

Bogusław Linda (68 l.) - 400 tys. zł. Aktor zagrał w trzeciej części filmu „Psy”, niedawno pojawił się także w reklamie kawy.

Izabela Trojanowska (65 l.) - 300 tys. zł Izabela Trojanowska (65 l.) - 300 tys. zł. Cały czas jest gwiazdą „Klanu” , wydała autobiografię, zagrała kilka koncertów, jest jurorką w „The Voice Senior”, reklamuje kosmetyki.

Urszula Dudziak (76 l.) - 250 tys. zł. Jest gwiazdą „The Voice of Poland”. Wzięła także udział w reklamach.

O tym się mówi: Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do formy po porodzie. Jej stylizacja na planie "Top Model" mocno przykuwa spojrzenia

Zerknij: Maryla Rodowicz zrobiła wstrząsające wyznanie. Nikt nie wiedział, że gwiazda przeżywa takie trudne chwile