W lutym 2019 r. brytyjska astrolog miała wizję, że „wirus zakłóci świat” od 10 stycznia - daty pierwszej śmierci na Covid-19. Zaglądając dalej w przyszłość, Jessica Adams mówi, że świat „nauczy się żyć” z wirusem, że te Święta Bożego Narodzenia będą „fantastyczne”.

Jaka czeka nas przyszłość

Medium uważa, że kryzys klimatyczny minie do 2026 roku. Mówiąc, że „wie, co nadchodzi”, odwołała duże przyjęcie zarezerwowane na marzec, opuściła swój londyński dom i przeniosła się na Tasmanię, gdzie nadal mieszka z dwoma psami i kurczakiem.

Inna jej przewidywania dotyczyły daty 1 października - dnia, w którym u Donalda Trumpa zdiagnozowano Covid. W poście na blogu z marca 2019 r., w sekcji zatytułowanej „Ostatnia uwaga - błędy, hakerzy i wirusy po tysiącleciu” napisała: „Jako astrolog zawsze mam do czynienia z czytelnikami amerykańskimi, którzy wpisują datę, miesiąc i rok w kolejność odwrotna do dat w kalendarzu brytyjskim i australijskim.

„Jednak bez względu na to, jak wprowadzisz datę zaćmienia 10 stycznia 2020 r., otrzymasz coś, co wygląda na niezapomniany kod. „Mam zamiar zostawić to z tobą. To nie jest mój obszar. Ale muszę o tym wspomnieć. Do ciebie! To zaćmienie przypada w skrajnej strefie pogodowej „ zmiany ”Koziorożca. Po wpisaniu cyfr wygląda to tak to. Bardzo dziwne. " Z racji tego, że jej przepowiednie się sprawdziły, podzieliła się swoimi wizjami na przyszłość w Daily Mail.

Koronawirus

Niestety Jessica uważa, że ​​jeszcze jakiś czas będziemy mieć do czynienia z Covidem. Twierdzi, że szczepionki nie będzie, więc „nauczymy się z nią żyć”. Boże Narodzenie To nie tylko smutek i żal. Medium sądzi, że ​​Boże Narodzenie w tym roku będzie „fantastyczne”. Wierzy, że wszystko zacznie się zmieniać około czterech dni przed wielką uroczystością, dodając, że „wszystko będzie dotyczyło przyjaźni, grupy i globalnego bezpieczeństwa”.

Oprah Winfrey też będzie w jakiś sposób w to zaangażowana, ale nie oferuje więcej informacji. Według Jessiki, w najbliższym czasie nie będzie emocjonalnego ponownego spotkania między książętami Williamem i Harrym. Wierzy, że Meghan Markle i Harry zainwestują w alternatywę dla kawy, czekolady czy mięsa - a po drodze będzie gdzieś przystojny biznesmen.

Co o tym sądzisz?

O tym się mówi: Niesamowite sztuczki, które pomogą ułatwić życie codzienne. Są banalnie proste, a prawie nikt ich nie znał

Zerknij: Od soboty 15 sierpnia czekają nas nowe obostrzenia. Czy one też będą miały wpływ na funkcjonowanie placówek medycznych