Media społecznościowe to skarbnica wszystkich dziwacznych rzeczy, a liczne zdjęcia i filmy, które od czasu do czasu stają się popularne, mają w sobie pewną tajemnicę. Jedną z najtrudniejszych zagadek dla ekspertów od mediów społecznościowych i fotografii jest zrozumienie obrazów w chmurze, które wzbudzają ciekawość ze względu na swój „boski” wygląd.

Prawda, czy iluzja

Powiedziawszy to, pierwszym zdjęciem chmury, które przychodzi na myśl, było zdjęcie wykonane w Argentynie w marcu 2019 roku. Zdjęcie słońca przebijającego się przez chmury wydawało się być obrazem Jezusa Chrystusa. Po udostępnieniu w Internecie użytkownicy byli zdumieni i porównali go do posągu Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro. Było to jedno z najczęściej udostępnianych zdjęć 2019 roku.

yt

Teraz inny fotograf zrobił podobne zdjęcie w chmurze w Willenhall w West Midlands. Caroline Hawthrone robiła herbatę, kiedy zauważyła na niebie coś niezwykłego. Szybko chwyciła telefon i zrobiła zdjęcie „boskiego” wyglądu w chmurach.

yt

Przed udostępnieniem go w mediach społecznościowych Hawthrone wysłała go swoim przyjaciołom i członkom rodziny, którzy porównali tajemniczy obraz do Jezusa lub anioła. Chociaż niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych zwracali uwagę, że wyglądało to jak tornado, większość była przytłoczona „boskim” wyglądem.

„Ludzie mówili mi, że wygląda jak anioł lub Jezus z rozpostartymi ramionami. Reszta nieba była zwyczajnie zachmurzona, z wyjątkiem tej formacji, która pozostała tam przez chwilę.

Było to trochę dziwne. Jest szare z zarysem bieli i wygląda jak tornado - powiedziała Hawthrone. Dodała, że ​​formacja była bardzo dziwna i niepodobna do niczego, co kiedykolwiek widziała. Chmura dryfowała po godzinie 10:30, ale Hawthrone upewniła się, że zrobiła dobre zdjęcia z rzadkiej chwili.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dostali zaproszenie na ślub. Kiedy je zobaczyli nie mogli uwierzyć własnym oczom. Nie mieli wątpliwości, narzeczeni przesadzili

Zerknij: Sensacyjne doniesienia. Czy miejsce spoczynku Piotra Woźniaka-Staraka zostało przeniesione? Gdzie się znajduje? Jest komentarz rzecznika sanepidu