Jak podaje Pikio król disco polo Zenon Martyniuk i jego rodzina przechodzą ostatnimi czasy bardzo trudne chwile. Nie da się ukryć, że powodem tych perturbacji są zawirowania sercowe Daniela Martyniuka oraz jego kłopoty z dostosowaniem się do ogólnych zasad przyjętych w społeczeństwie.

Daniel zaczął nowy związek - co na to jego mama Danuta

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89)

Jego konflikt z prawem mocno odbił się echem w opinii publicznej oraz w mediach, a jego zachowanie w mediach społecznościowych pozostawia wiele do życzenia.

Wspierany przez matkę danutę Martyniuk rozwiódł się z żoną Eweliną, z którą ma córkę. W ostrych słowach wypowiadali się na temat byłej żony Daniela, a sama Danuta Martyniuk stwierdziła, że po tym wszystkim musi przyjmować antydepresanty i nie chce więcej widzieć żadnej nowej dziewczyny Daniela w domu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Faustyna Jamiołkowska (@faustynaaj)

Media obiegła jednak informacja której Daniel nie zaprzeczył że ponownie związał się z Faustyną, którą wcześniej zostawił dla Eweliny. Danuta Martyniuk z biegiem czasu nieco zgłagodniała twierdząc, że w nowe związki nie będzie się wtrącała, choć wcale nie musi się z nimi pogodzić.

O tym się mówi: Ta mała dziewczynka, która uśmiecha się ze zdjęcia, dzisiaj jest znana w każdym polskim domu. Wyrosła na dzielną kobietę

Zerknij: Wielki zmiany w życiu Piotra Kraśko. Dziennikarz żegna się z pracą. Co się stało