Córka królowej Elżbiety vs. Camilla Parker

Jak podaje portal "Jastrząb Post", książę Karol jest najdłużej oczekującym na koronę następcą tronu w historii monarchii brytyjskiej. Okazuje się, że jego panowanie po śmierci lub abdykacji królowej Elżbiety II wcale nie jest takie pewne. Coraz częściej w zagranicznych mediach mówi się o tym, że obowiązki królewskie obejmie wówczas książę William. Podobno jeszcze inni członkowie rodu walczą o władzę. Mowa szczególnie o księżniczce Annie, czyli córce Elżbiety II. Kobieta nie pała sympatią do swojej bratowej, Camilli Parker i to właśnie dlatego nie chce, by jej brat zasiadł na tronie.

Co w przeszłości poróżniło księżniczkę Annę i księżną Camillę? Ich konkflikt ma trwać już od lat 70., bowiem według informatora córka królowej Elżbiety kochała się w mężu Parker, który był jej wielką miłością. Anna ma żal do bratowej, że zniszczyła ich uczucie, a następnie poszła w ramiona Karola.

Przyjaciele od dawna sądzili, że Andrew Parker Bowles był… prawdziwą miłością Anny. Nigdy nie wybaczyła Camilli, że wszystko zepsuła. Nawet po tym, jak Bowles poślubiła jej brata, księcia Karola.

Myślicie, że księżniczka Anna przekona królową Elżbietę, żeby to właśnie ona zajęła jej miejsce?

To również może Cię zainteresować: MINISTERSTWO ZDROWIA PRZEKAZAŁO WAŻNY KOMUNIKAT. DOTYCZY ON MILIONÓW POLAKÓW. O CO CHODZI

Zobacz także: JAROSŁAW BIENIUK W CZUŁYCH UŚCISKACH Z NOWĄ UKOCHANĄ. ICH MIŁOŚĆ KWITNIE