Jednak te kwiaty nie są tak popularne bez powodu, ich piękno jest po prostu niesamowite: delikatne płatki, owinięte niesamowitym aromatem.

Kojarzą się z pasją, kobiecością, miłością. Mężczyźni często dają swoim żonom róże, jednak kwiaty cięte nie zawsze cieszą oko przez długi czas.

Dziś powiemy Ci, jak jedną sztuczką przywrócić róże do życia. Tą metodą posadzisz tę różę i pozostanie z tobą przez długi czas. Zawsze używam tej metody!

Będziesz potrzebować:

Róża;
Ziemniaki;
doniczka;
ziemia;
plastikowa butelka.
Wyhodujmy różę w domu

Najpierw weź z bukietu najpiękniejszy kwiat, który chcesz zasadzić. Z niego musisz wyciąć wszystkie liście i pączek oraz około 3 cm od spodu nogi. Następnie musisz wykonać cięcie na łodydze róży pod kątem 45 stopni.

2. Zrób dziurę w ziemniaku, w którym umieścisz łodygę róży. Upewnij się, że ich wymiary pasują, zbyt duży rozmiar dziurki doprowadzi do tego, że róża nie będzie stabilna.

3. Wsyp 5 cm ziemi do zwykłej doniczki i umieść różę. Następnie całkowicie wypełnij doniczkę.

4. W plastikowej butelce należy odciąć spód i przykryć nim górną część kwiatka. Stworzy to efekt cieplarniany, który będzie wspierać wzrost rośliny. Umieść różę w plastikowej butelce.

5. Twoja róża będzie niesamowita. Nawet w to nie wątp, bo pierwsze kiełki pojawią się bardzo szybko.

Ta metoda uprawy róż jest uniwersalna i możesz to zrobić z dowolną odmianą. Twoja rodzina i przyjaciele na pewno będą zaskoczeni.

Przypomnij sobie o… POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA NOWE OBOSTRZENIA. NOSZĄC MASECZKĘ NIE WOLNO NAM JEŚĆ I PIĆ. CZY JEDNAK SĄ TO WSZYSTKIE ZAKAZY, KTÓRE OBECNIE PANUJĄ

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: SZKOŁY W STOLICY PRZECHODZĄ KRYZYS. CORAZ WIĘCEJ NAUCZYCIELI PRZECHODZI NA ZWOLNIENIA LUB KWARANTANNĘ. DYREKTORZY NIE WIEDZĄ, CO ROBIĆ

Portal Życie pisał również o… MAŁOPOLSKA: KRAKÓW I WIĘKSZOŚĆ POWIATÓW W WOJEWÓDZTWIE TRAFI W TYM TYGODNIU DO STREFY CZERWONEJ? STATYSTYKI SĄ NIEPOKOJĄCE