Niejasna perspektywa

Nie traci ducha i stara się żyć pełną życia. Co on z tym robi?

Rodzicom musiało być trudno, kiedy dowiedzieli się, że coś jest nie tak z ich dzieckiem. Aż do piątego roku życia Jake nie reagował zbytnio na jego odrzucenie. Jednak pewnego dnia wszystko się zmieniło. Donald Trump, wówczas kandydat na prezydenta USA, nagle okazał chęć spotkania z tym chłopcem.

Przede wszystkim kraj dowiedział się o nim z powodu zainteresowania prasy. Jeden odcinek programu został wydany w telewizji, w którym rozmawiali o Jacobie. Wtedy wiadomość o nim dotarła do Trumpa. Spełnił swoje pragnienie i w końcu poznał chłopca. Oczywiście w 2015 roku był to bardzo doniosły akt, który przyciągnął uwagę wielu troskliwych ludzi do Walkera.

Nie było sposobu, aby rozwiązać jego problem. Ludzie nie będą w stanie szybko uporać się z takimi trudnościami. Jest jednak dobra podszewka — Jacob zainteresował się kinem.

W wieku dziesięciu lat chłopiec pojawił się już w kilku filmach. Chodzi do szkoły, ale to nie przeszkadza mu pojawiać się w filmach. Ma wielkie ambicje dotyczące swojej wspaniałej przyszłości. Młody wiek wcale nie jest przeszkodą w osiąganiu wielkich celów.

Obiecująca przyszłość

Denis Vashurin z Kraju Nadmorskiego miał podobne trudności. To prawda, że ​​miał już trzynaście lat, kiedy jego wzrost nagle zwolnił. Rozwijał się znacznie wcześniej, ale od dzieciństwa w porównaniu z kolegami z klasy był trochę mniejszy.

Teraz ma już 32 lata, ale na zewnątrz prawie się nie zmienił. Pracuje, jeździ samochodem — i niejednokrotnie wpadał w różne tarapaty, ponieważ policja drogowa po prostu nie wierzyła mu, że jest dorosły. Ma dziewczynę, z którą mieszka.

Denis udzielił wywiadu kanałowi „Vasya on the Hay”, szczerze mówiąc o wszystkich perypetiach, które miały miejsce w jego życiu. Jednak pomimo sytuacji nie do pozazdroszczenia, może cieszyć się wieloma rzeczami na równi z resztą.

Jednak Jake'a, w przeciwieństwie do Vashurina, prawdopodobnie nigdy nie będzie stać na prowadzenie samochodu. Chociaż z drugiej strony Hollywood jest w stanie w przyszłości otwierać drzwi w samochodzie z osobistym kierowcą, jeśli chłopiec nie zmieni zdania, by go podbić.

Przypomnij sobie o… POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA NOWE OBOSTRZENIA. NOSZĄC MASECZKĘ NIE WOLNO NAM JEŚĆ I PIĆ. CZY JEDNAK SĄ TO WSZYSTKIE ZAKAZY, KTÓRE OBECNIE PANUJĄ

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: SZKOŁY W STOLICY PRZECHODZĄ KRYZYS. CORAZ WIĘCEJ NAUCZYCIELI PRZECHODZI NA ZWOLNIENIA LUB KWARANTANNĘ. DYREKTORZY NIE WIEDZĄ, CO ROBIĆ

Portal Życie pisał również o… MAŁOPOLSKA: KRAKÓW I WIĘKSZOŚĆ POWIATÓW W WOJEWÓDZTWIE TRAFI W TYM TYGODNIU DO STREFY CZERWONEJ? STATYSTYKI SĄ NIEPOKOJĄCE