Telewizja Polska postanowiła zatrudnić nową prezenterkę, która zastąpi mającą aktualnie problemy z prawem i niemogącą wrócić do pracy Marcelinę Zawadzką. Niestety debiut nowej prowadzącej Małgorzaty Opczowskiej, nie wszystkim się spodobał.

Nowa prowadząca PnŚ. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki.

Małgorzata Opczowska ma za sobą ciężki debiut. Okazuje się, że nowa prowadząca nie spodobała się widzom Telewizji Polskiej. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, które sugerują, że nowa prezenterka nie sprawdza się – zdaniem widzów – w programie śniadaniowym.

- Pani Małgorzata stanowczo za głośna jak na taki program. Na siłę próbuje prowadzić rozmowy, przekrzykując rozmówców. – komentują debiut widzowie TVP.

Nadto z ogromną krytyką spotkała się także stylizacja nowej prezenterki. Sukienka, na której internauci nie po zostawili suchej nitki, co ciekawe miała już swój debiut w Telewizji polskiej. Dzień wcześniej miała ją na sobie bowiem występująca w TVP Info Anna Popek.

- Kto to w ogóle jest? Ubrana jak na imprezę!, Ta sukienka bardziej nadaje się na wieczorowe wyjście na imprezę, a nie do śniadaniówki... - czytamy.

Przypomnij sobie o… POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA NOWE OBOSTRZENIA. NOSZĄC MASECZKĘ NIE WOLNO NAM JEŚĆ I PIĆ. CZY JEDNAK SĄ TO WSZYSTKIE ZAKAZY, KTÓRE OBECNIE PANUJĄ

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: SZKOŁY W STOLICY PRZECHODZĄ KRYZYS. CORAZ WIĘCEJ NAUCZYCIELI PRZECHODZI NA ZWOLNIENIA LUB KWARANTANNĘ. DYREKTORZY NIE WIEDZĄ, CO ROBIĆ

Portal Życie pisał również o… MAŁOPOLSKA: KRAKÓW I WIĘKSZOŚĆ POWIATÓW W WOJEWÓDZTWIE TRAFI W TYM TYGODNIU DO STREFY CZERWONEJ? STATYSTYKI SĄ NIEPOKOJĄCE