Klątwa nad filmem "Kogel-mogel"

Jak podaje magazyn "Viva", "Kogel-mogel" podbił serca wielu fanów, jednak mało kto wie, z jakimi dramatami w życiu prywatnym musieli mierzyć się aktorzy występujący w filmie. W kuluarach mówi się, że nad produkcją ciąży klątwa i fatum. Dowodem na to mają być losy artystów, którzy pracowali nad realizacją kinowego hitu.

Dariusz Siatkowski zmarł w 2008 roku w wieku zaledwie 48 lat. Aktor został odnaleziony martwy w pokoju hotelowym, a przyczyna jego śmierci nadal pozostawia wiele wątpliwości. Grażyna Błęcka-Kolska, czyli filmowa Kasia, w 2014 roku spowodowała wypadek samochodowy, w którym zginęła jej 23-letnia córka Zuzanna. Aktorka nie mogła otrząsnąć się po tragedii i zniknęła z mediów.

"Kogel-mogel". Źródło: lelum.pl
"Kogel-mogel". Źródło: lelum.pl
"Kogel-mogel". Źródło: lelum.pl

Łatwego życia nie miała również Anna Milewska. Aktorka straciła męża, który przez długi czas walczył z rakiem.

,,Samotna czuję się myśląc o nim, tylko, że jego już nie ma. (...) Samotność jest bardzo ogólna, a strata siedzi w nas i nigdy raczej nie opuszcza, w każdym razie mnie na pewno nie".

Jerzy Turek natomiast razem z żoną przeżył śmierć 13-letniego syna. Aktor na rok przed swoją śmiercią przeżyl udar, a w 2010 roku zmarł na białaczkę. Seweryn Krajewski, który stworzył muzykę do filmu "Kogel-mogel", stracił w wypadku samochodowym swojego 6-letniego syna. Kompozytor nie mógł pogodzić się z tym faktem przez długi czas.

Tragiczne losy aktorów filmu "Kogel - mogel" / YouTube
Tragiczne losy aktorów filmu "Kogel - mogel" / YouTube

To również może Cię zainteresować: WARSZAWA: KOLEJNY NAUCZYCIEL ZARAŻONY COVID-19. CO Z NAUKĄ W PODSTAWÓWCE, W KTÓREJ PRACUJE

Zobacz także: KATARZYNA DOWBOR O ŚLUBIE. KONTROWERSYJNA OPINIA PREZENTERKI NA TEMAT ZWIĄZKÓW