Fotka opublikowana właśnie przez muzyka, Andrzeja Piasecznego robi w sieci prawdziwy szał! Jego fanki wręcz nie mogą napatrzeć się na umięśnioną sylwetkę niemal 50 – letniego wokalisty! Koniecznie ją zobacz!

Jak powszechnie wiadomo, Andrzej Piaseczny, na którego od lat mówi się posługując się pseudonimem artystycznym „Piasek” należy do grona artystów, którzy zdecydowanie zasłużyli się dla polskiej muzyki.

Andrzej Piaseczny jest aktywny zawodowo od niemalże dwudziestu lat, znają go zatem zarówno młodsi słuchacze, jak i starsi. Jego utwory, takie jak „Chodź, przytul, przebacz”, „Śniadanie do łóżka” czy „Wszystko dobrze” są ponadczasowe i w dalszym ciągu uwielbiane przez tysiące fanów z całej Polski.

Mimo iż od dłuższego czasu o Andrzeju Piasecznym w mediach ogólnokrajowych było bardzo cicho, to jednak mężczyzna w dalszym ciągu pozostaje aktywny zawodowo – koncertuje, tworzy i śpiewa.

Fani pod wrażeniem

Niedawno mężczyzna podjął się zaskakująco poważnego tematu w swojej twórczości. Jego nowy utwór „Przeczytaj mnie” dotyczy tego, jak postrzega nas świat i inni ludzie, a w teledysku pojawił się w samych bokserkach.

- Tym razem światło, w jakim chciałbym pokazać moje słowa, postanowiłem powiększyć o obraz własnego pomysłu. […] Ciało dorosłego mężczyzny, pełne niedoskonałości i śladów życia, zapisują własnym obrazem. Choć trwa on jedynie moment, to przecież zostanie jak każda znacząca, miniona chwila. - przekazuje muzyk.

Fani są zachwyceni!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA