Filipek z „Rodziny zastępczej” to postać, która jest znana niemalże każdemu. Wszystko wskazywało na to, że nastoletni chłopak, który w tamtym czasie robił ogromną karierę aktorską zostanie w dorosłym życiu prawdziwą i doświadczoną gwiazdą kina.

Okazuje się, że chłopak odsunął się w cień i mało kto o nim słyszał… Co takiego dzieje się zatem z serialowym Filipem?

„Rodzina zastępcza” to serial, który zna niemalże każdy. Produkcja wpisała się w grono kultowych seriali polskich najchętniej oglądanych przez tysiące widzów – emitowany był od roku 2004 do 2009.

Sergiusz Żymełka to 29 – letni polski aktor, który przez wszystkie lata emisji „Rodziny zastępczej” wcielał się w rolę rezolutnego Filipa, który był ulubieńcem wielu widzów serialu.

Wszystko wskazywało na to, że w dorosłym życiu chłopaka czeka ogromna kariera aktorska – tak się jednak nie stało…

Odsunął się w cień

Mimo, że po „Rodzinie zastępczej” występował także w serialu „Na dobre i na złe”, a po wielu latach przerwy wystąpił w hicie Patryka Vegi „Kobiety mafii 2”, nie odniósł spektakularnej kariery aktorskiej.

Mężczyzna odsunął się w cień i mało kto o nim pamięta. Ostatnio opublikowana fotografia tym bardziej pokazuje, że zmienił się także wizualnie! Sergiusz Żymełka zapuścił wąsy, a fani byli w szoku!

- Nie poznałam, ale mnie się tam podoba! Nie każdy mężczyzna wygląda dobrze w wąsie. Tu akurat na plus. Najważniejsze, by się żonie podobało – napisała jedna z internautek.

View this post on Instagram

Czas wąsa.

A post shared by Sergiusz Żymełka (@sergiuszzymelka) on

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA