Syn Zenona Martyniuka, wokalisty wykonującego muzykę disco – polo już nie raz pokazał, że nie respektuje polskiego prawa i często swoim zachowaniem je łamał wielokrotnie stając przed sądem. Daniel Martyniuk ponownie zaskakuje zachowaniem! Co takiego zrobił mężczyzna tym razem?

Jak wiadomo, sytuacja epidemiologiczna w Polsce od zaledwie kilku dni wygląda wręcz dramatycznie i z każdym dniem ulega znacznemu pogorszeniu.

Publikowane codziennie raporty przez Ministerstwo Zdrowia pokazują, że sytuacja jest niezwykle dynamiczna, a każdego dnia liczba dobowych zachorowań jest o kilkaset, a nawet tysiąc większa niż dnia poprzedniego.

Dzisiejsze dane także potwierdzają tendencję wzrostową, gdyż ponownie padł rekord z liczbą aż 5300 zakażeń, podczas gdy niedawno te liczby oscylowały w granicach 300 zakażeń dziennie!

To sprawiło, że rządzący błyskawicznie podejmują kolejne kroki – od dziś w każdej przestrzeni publicznej należy nosić maseczkę, jednak w pomieszczeniach zamkniętych ten obowiązek trwa już od marca.

Daniel Martyniuk naraził pozostałych klientów!

Jak się okazuje, syn króla disco polo, Daniel Martyniuk podczas ostatnich zakupów w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych całkowicie zlekceważył panujące obostrzenia nie mając na sobie maseczki.

Czy czeka go za to odpowiedzialność karna?

Internauci dopatrzyli się jeszcze jednej kwestii na fotografiach – czyżby w życiu rozwodnika pojawiła się już nowa kobieta?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA