W ostatnich dniach były prezydent Polski, Bronisław Komorowski zrobił coś, co zaskoczyło niemal wszystkich. Jego wspaniały gest sprawił, że internauci zaczęli masowo kierować pozytywne słowa w stronę polityka.

Bronisław Komorowski pełnił stanowisko Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2010 – 2015, tuż po śmierci Lecha Kaczyńskiego, który zginął w katastrofie lotniczej.

Jak wiadomo, sytuacja epidemiologiczna w Polsce od niedawna wygląda wręcz dramatycznie i z każdym dniem się pogarsza.

Publikowane codziennie o stałej porze raporty przez Ministerstwo Zdrowia pokazują, że sytuacja jest niezwykle dynamiczna, a każdego dnia liczba dobowych zachorowań jest o kilkaset, a nawet tysiąc większa niż dnia poprzedniego.

To sprawiło, że rządzący błyskawicznie podejmują kolejne kroki w celu zagwarantowania maksymalnego bezpieczeństwa społeczeństwu oraz możliwie jak największej blokady rozpowszechniania się koronawirusa.

Osoby starsze, należące do grupy o największym ryzyku zaczynają się poważnie bać, dlatego często „zaszywają się” w miejscu, gdzie nie ma dużo ludzi. Tak też postąpił Bronisław Komorowski.

Wspaniały gest pomocy!

Bronisław Komorowski wraz ze swoją żoną Anną podczas pandemii przenieśli się do swojej rezydencji na Podlasiu, która znajduje się na wsi, z dala od ludzi.

Polityk jednak postanowił zapewnić bezpieczeństwo swojej prawie stuletniej matce, którą także przywiózł do swojego domu.

Fani są pod wrażeniem opiekuńczości polityka. To piękny gest.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA