Niebywale zaskakujące fakty o Marcie Kaczyńskiej. Kobieta złamała podstawowe i wszystkim znane zalecenia obowiązujące w czerwonej strefie, których lekceważenie grozi karą finansową. Czy córka byłego prezydenta poniesie odpowiedzialność karną?

Jak powszechnie wiadomo, Marta Kaczyńska, córka byłego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, poległego w katastrofie lotniczej przed dziesięciu laty Lecha Kaczyńskiego stanowi dla wszelkich paparazzi i mediów obiekt zainteresowania od wielu lat.

Córka byłego prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Lecha Kaczyńskiego znana jest z tego, iż bardzo szanuje swoją prywatność, a w swoich mediach społecznościowych zazwyczaj nie pokazuje swojej codzienności.

Mimo to paparazzi nierzadko fotografują kobietę – najczęściej podczas przechadzek po Sopocie, gdzie mieszka.

Ostatnio jednak zrobiono kobiecie zdjęcie ukazujące fakt łamania podstawowych przepisów prawnych obowiązujących w miejscu jej zamieszkania!

Marta Kaczyńska bez maseczki!

Jak wiadomo, sytuacja epidemiologiczna w Polsce od niedawna staje się naprawdę kiepska – z tego względu od dziś cała Polska stała się żółtą strefą, poza obszarami znajdującymi się w czerwonej.

Właśnie w tej najbardziej narażonej strefie znajduje się aktualnie Trójmiasto – należy zatem nosić tam maseczki w każdej przestrzeni publicznej, nawet otwartej.

Marta Kaczyńska jednak podczas ostatniej wizyty na mieście… miała maseczkę zsuniętą na brodę!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA