Monika Miller stała się rozpoznawalna dosłownie w mgnieniu oka. Z nieznanej prędzej kobiety nagle otrzymuje mnóstwo propozycji aktorskich – dlaczego tak się dzieje? Koniecznie sprawdź.

Nie wszyscy znają postać, jaką jest Monika Miller – nic dziwnego, celebrytka wkroczyła do świata show – biznesu nagle i z ogromnym impetem. Skąd zatem ta popularność?

Wszystko za sprawą jednego z najpopularniejszych polityków – Leszka Millera, który jest dziadkiem kobiety. Dzięki niemu młoda Monika Miller stała się bardzo rozpoznawalna, a jej kariera w show – biznesie zadziwia niemal wszystkich.

Najpierw serial, potem show!

Monika Miller została zaproszona do udziału w „Tańcu z Gwiazdami” - to właśnie była dla niej szansa, którą z powodzeniem wykorzystała.

Po programie zaczęła otrzymywać przeróżne propozycje aktorskie, a jedną z nich przyjęła. Kobieta gra w serialu „Gliniarze”, a jakiś czas temu ogłosiła także inną wiadomość.

Monika Miller będzie… jurorką w całkiem nowym programie rozrywkowym „Beauty Express. Mistrzynie Makijażu”, który emitowany będzie na kanale Polsat Cafe.

-Myślę, że ten program zaciekawi zarówno profesjonalistów, jak i osoby, które chciałyby poznać tajniki świata makijażu i nauczyć się tego fachu. Jestem pewna, że to jest zupełnie wyjątkowy format. Nigdy wcześniej nie zetknęłam się z tak otwartymi i kreatywnymi twórcami, uczestnikami, produkcją. Nie ma żadnych limitów – mówi celebrytka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA