Ela Romanowska, jedna z najbardziej lubianych aktorek w Polsce ostatnio doznała poważnej kontuzji. Niestety, wyłączyło to ją z wielu codziennych czynności. Kobieta podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami o wypadku… Koniecznie przeczytaj!

Fani ją uwielbiają za charyzmę, niespotykane poczucie humoru, dystans do siebie i świata, ale przede wszystkim – niesamowitą grę aktorską. Ela Romanowska należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych aktorek w Polsce.

Grała w tak kultowych produkcjach polskich, jak „Ranczo” czy „Barwy szczęścia”.

Niestety, musi pożegnać się z karierą aktorską na jakiś czas…

Poważna kontuzja uniemożliwia jej pracę

Ela Romanowska ostatnio… złamała rękę! Jak przyznaje, czuje się przez to bardzo ograniczona, gdyż nie może wykonać wielu codziennych czynności.

Ta sytuacja skłoniła aktorkę do poważnych przemyśleń na temat sprawności fizycznej. Stwierdziła, że współczuje, ale zarazem bardzo podziwia wszystkie te osoby, które przez całe życie borykają się z pewnymi ograniczeniami z powodu chorób czy urazów.

- Czuje się ograniczona i zależna od innych. Zdałam sobie sprawę, że to sytuacja przejściowa i za parę tygodni, jak wszystko pójdzie dobrze, znów odzyskam pełną sprawność! A co mają powiedzieć ludzie, którzy żyją z urazami rąk czy nóg, walczą o samodzielność każdego dnia. Nie poddają się walczą! Nie użalają się nad sobą tylko działają. Więc koniec marudzenia (…) - mówiła gwiazda.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA