Najnowsze informacje prosto z popularnego programu „Taniec z Gwiazdami”. Jedna z uczestniczek wyznała zaskakującą prawdę o swoim życiu – dosłownie nikt prędzej o tym nie wiedział… Co takiego zatem zdradziła Lenka Klimentowa? Koniecznie przeczytaj!

Jak powszechnie wiadomo, „Taniec z Gwiazdami” należy do najbardziej popularnych i uwielbianych przez Polaków programów rozrywkowych, w którym na parkiecie swoje umiejętności taneczne prezentują gwiazdy kina, muzyki i inne.

Przez wiele lat emisji programu skład jurorski oraz prowadzący zmieniali się jak w kalejdoskopie, jednak na chwilę obecną jurorskie fotele należą do: Andrzeja Grabowskiego, Iwony Pavlović oraz Michała Malitowskiego.

Tegoroczna edycja programu była wyjątkowa – ze względu na panującą pandemię program był przerwany na pół roku, lecz niedawno wznowiono jego emisję. Uczestnicy powoli zbliżają się już do finału!

Zaskakujące wyznanie Lenki Klimentowej

Lenka Klimentowa, tancerka biorąca udział w „Tańcu z Gwiazdami” od kilku edycji postanowiła powiedzieć prawdę o sobie. Zrobiła to dlatego, że w sieci pojawiały się nieprawdziwe spekulacje na temat jej życia prywatnego.

Postanowiła zatem wszystko sprostować.

- Mój biologiczny ojciec był Kubańczykiem, matka Czeszką. Oddali mnie do adopcji. Rodzina, do której trafiłam, jest najcudowniejsza pod słońcem. Wychowali mnie i otaczają troską do dziś – mówi tancerka w udzielonym wywiadzie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA