On też bardzo chciał mieć dzieci, a jego rodzice też rozmawiali na ten temat. Michał nie miał problemów z dziewczynami, był wysoki, przystojny i atletyczny, w wieku 25 lat był już szefem oddziału renomowanej firmy.

Dziewczyny chętnie reagowały na jego zaloty, przyjmowały jego prezenty i dowody uwagi — wydawało im się, że jeśli Michał je hojnie obdarowuje, to ma wobec nich poważne zamiary.

Jednak dziewczyny głęboko się myliły. Michał był hojny, lubił zadowolić frywolne piękności, zwłaszcza że było to takie łatwe — kupić duży bukiet, a piękno jest już Twoje. Wszystko to dodatkowo wzmocniło jego pewność, że jego rodzice mieli rację, mówiąc, że wszystkie te piękności nie nadają się do życia rodzinnego.

I szukał swojej ukochanej pełnej skromności. Poznał Oksanę w dniu urodzin przyjaciela — Michał od razu zauważył nieśmiałą dziewczynę, która nie komunikowała się z nikim, nie bawiła się ze wszystkimi, nie tańczyła. Od czasu do czasu znikała w kuchni, aby wrócić z nowym naczyniem lub zabrać brudne naczynia.

Przedstawiła ich siostra przyjaciela Michaiła. Oksana była szczęśliwa, że ​​facet taki jak Michał zwrócił na nią uwagę — nigdy wcześniej nikogo nie spotkała. Zaczęli się spotykać. Niecałe sześć miesięcy później pobrali się, ku wielkiemu zadowoleniu krewnych po obu stronach.

Dokładnie dziewięć miesięcy po ślubie para miała syna, a rok później córkę. Dziewczyna opuściła uniwersytet, ponieważ nie mogła studiować z dwójką małych dzieci.

Dziewczyny w tym samym wieku zazdrościły Oksanie — nikt nie mógł pomyśleć, że tak skromna dziewczyna będzie mogła wyjść za mąż tak pomyślnie. Tylko zazdrość szybko przerodziła się w złośliwość, Michał opuścił rodzinę.

Szybko i nieoczekiwanie. Wyjaśnił wszystko, mówiąc, że zakochał się w innej kobiecie i poszedł do niej.

Pasją Michała okazała się jego koleżanka — bystra kobieta — dokładna kopia typu dziewcząt, które spotkał w młodości. Rozwiodła się i sama wychowała syna — według wszystkich kryteriów Michała nie pasowała do roli żony, a rodzice byli stanowczo przeciwni.

Mimo tego, Michał naprawdę zakochał się w kobiecie tego typu i bardzo szybko się z nią ożenił. I jak się z czasem okazało, jego drugie małżeństwo było silniejsze i szczęśliwsze niż pierwsze.

Przypomnij sobie o… ZENEK MARTYNIUK PRZERYWA MILCZENIE. MA DOŚĆ ZACHOWANIA DANIELA? KRÓL DISCO POLO CHCIAŁBY, ŻEBY JEGO SYN PONOSIŁ KONSEKWENCJE SWOICH ZACHOWAŃ

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: POLICJANCI WCIĄŻ POSZUKUJĄ TYCH LUDZI ZA WŁAMANIA I PROSZĄ O INFORMACJE. UWAGA, SĄ NIEBEZPIECZNI

Portal Życie pisał również o… MAZOWSZE: PRZEZ KORONAWIRUSA SZPITALE ZMIENIAJĄ TRYB FUNKCJONOWANIA. WYKONYWANE SĄ TYLKO OPERACJE KONIECZNE. GDZIE DOKŁADNIE