Komenda Powiatowa Policji w Będzinie poszukuje Stasia Nocoń. Chłopiec został uprowadzony przez matkę, która zabrała dziecko do rodzinnego kraju - Ukrainy. Sprawę zgłosił zrozpaczony i zaniepokojony ojciec.

Stasiu Nocoń poszukiwany przez policję

Stasiu Nocoń trafił na listę osób poszukiwanych. Chłopiec urodził się w 2020 r. Jego ojcem jest mężczyzna pochodzący z Czeladzi w wojewodzie śląskim oraz matka, obywatelka Ukrainy. Sprawą postanowił zająć się „Super Express”, któremu udało się dotrzeć do kilku ważnych informacji.

- Były między nimi jakieś nieporozumienia, które doprowadziły do tego, że kobieta zabrała dziecko i wyjechała na teren Ukrainy - mówi dla "SE" kom. Paweł Łotocki z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Komenda Powiatowa Policji w Będzinie poszukuje Stasia Nocoń. Chłopiec został uprowadzony przez matkę, która zabrała dziecko do rodzinnego kraju - Ukrainy. Funkcjonariusze zdecydowali się na poszukiwanie chłopca bez interwencji oraz pomocy mediów.

- Nie traktujemy tego jako uprowadzenie rodzicielskie, aczkolwiek sprawa ma cel poszukiwawczy. Nie istniała potrzeba, by nagłaśniać tę sprawę. Wykonaliśmy pewne czynności i wiemy, że kobieta przekroczyła granicę z synem - mówi kom. Łotocki.

Policja
Policja
Policja

Przypomnij sobie o… ZENEK MARTYNIUK PRZERYWA MILCZENIE. MA DOŚĆ ZACHOWANIA DANIELA? KRÓL DISCO POLO CHCIAŁBY, ŻEBY JEGO SYN PONOSIŁ KONSEKWENCJE SWOICH ZACHOWAŃ

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: POLICJANCI WCIĄŻ POSZUKUJĄ TYCH LUDZI ZA WŁAMANIA I PROSZĄ O INFORMACJE. UWAGA, SĄ NIEBEZPIECZNI

Portal Życie pisał również o… MAZOWSZE: PRZEZ KORONAWIRUSA SZPITALE ZMIENIAJĄ TRYB FUNKCJONOWANIA. WYKONYWANE SĄ TYLKO OPERACJE KONIECZNE. GDZIE DOKŁADNIE