A na tym weselu można zobaczyć niesamowicie zapalny taniec pana młodego i jego nie mniej energicznej mamy.

Wspólna praca chłopca i jego mamy wygląda zarówno wzruszająco, jak i zabawnie. Aby przygotować numer taneczny, pan młody mógł wybrać kogoś innego, na przykład bardziej plastycznego przyjaciela, a nawet profesjonalnego tancerza gościnnego.

Jednak zdecydował się powierzyć matce taniec — i miał rację. Tancerzom podobało się to, co się dzieje, a publiczność z przyjemnością przyglądała się im.

Taniec okazał się bardzo fajny i żywy. I chociaż mama porusza się niedoskonale, to jest to główna atrakcja sali. Wszystkie drobne mankamenty i pomyłki, których chyba nikt nie zauważył, rekompensuje doskonały nastrój tancerzy i ich pozytywne emocje.

Mama najwyraźniej cieszy się z tego, co się dzieje i wkłada duszę w ruchy. Wykazuje energię i charyzmę, urzekając tym samym taneczną publiczność. Każdy miał fajne emocje.

Pan młody miał szczęście z taką mamą: kobieta brała czynny udział w organizacji wesela i nie bała się tańczyć na oczach wszystkich. A panna młoda ma szczęście, bo nie każdy dostaje tak oszałamiającą teściową.

Przypomnij sobie o… ZENEK MARTYNIUK PRZERYWA MILCZENIE. MA DOŚĆ ZACHOWANIA DANIELA? KRÓL DISCO POLO CHCIAŁBY, ŻEBY JEGO SYN PONOSIŁ KONSEKWENCJE SWOICH ZACHOWAŃ

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: POLICJANCI WCIĄŻ POSZUKUJĄ TYCH LUDZI ZA WŁAMANIA I PROSZĄ O INFORMACJE. UWAGA, SĄ NIEBEZPIECZNI

Portal Życie pisał również o… MAZOWSZE: PRZEZ KORONAWIRUSA SZPITALE ZMIENIAJĄ TRYB FUNKCJONOWANIA. WYKONYWANE SĄ TYLKO OPERACJE KONIECZNE. GDZIE DOKŁADNIE