Galina była idealną gospodynią domową — dom był czysty, w lodówce zawsze było dużo świeżych posiłków i produktów. Sobota Galinie odbyła się zgodnie z jasnym planem — rano na bazar, potem wszystko gotujemy i sprzątamy.

A potem jest jesień i czas na przetwory. Galina planowała zamknąć marynowane pomidory, więc zdecydowała się obudzić w ten sobotni poranek, aby nadrobić zaległości.

Galina jest mężatką od ponad 20 lat, wydaje się, że mąż ją kocha, a dzieci są szczęśliwe, bo mama zawsze wyśmienicie gotuje i sprząta pokój. Galina wychowuje z mężem dwóch synów — jeden jest już studentem, a drugi absolwentem. Jednak matce nikt nie pomaga, bo wiedzą, że sama sobie ze wszystkim poradzi. Nikt nawet nie zmywa naczyń w domu.

Galina wstała więc wcześnie rano, żeby kupić 15 kg pomidorów z puszki. Wszystko przyniosła sama — ledwo zaciągnięta do domu. Myślała o wezwaniu taksówki, ale nie było dodatkowych pieniędzy i zmuszona była dzwigać wszystko do domu.
Galina przyszła do domu, a jej męża nie było w łóżku, dzieci jeszcze spały. Pomyślała, że ​​poszedł w interesach, więc nie martwiła się i zaczęła wykonywać prace domowe.

Wrócił do domu późnym wieczorem, Galina była już zmartwiona, jej dusza była jakoś niespokojna. Wasilij natychmiast wziął stołek i usiadł obok żony. Suchym i spokojnym głosem powiedział prosto do oczu: - Zostawiam cię.

Następnie poszedł pod prysznic i położył się obok niej. Galina nie mogła wypowiedzieć słowa. Po prostu leżała w łóżku w ciszy. Rano mężczyzna wstał i zaczął zbierać rzeczy. Wtedy serce Galiny wyskoczyło z piersi, krzyknęła na męża, poprosiła, aby opamiętał się. Jak mógł tak łatwo przekreślić 20 lat ich małżeństwa.

Mężczyzna długo milczał, a potem przyznał, że od dwóch lat spotyka się z innym — jego 36-letnia niezamężna pracownica Zoriana została nowym wybranym. Okazało się, że spodziewała się dziecka, więc Wasilij podjął tę decyzję.

Przed wyjściem z domu Wasyl spojrzał na pomidory pod kocem i powiedział: „Och, Galino, gdybyś się bardziej postarała i poszła do salonu piękności, pomyślałbym nad nami, a tak — chcę zadbaną żonę, piękną, nie z puszkami i ogólnie — nigdy nie lubiłem pomidorów.

Potem Galina po prostu nie mogła wstać z łóżka, nie przyszło jej do głowy, że mężczyzna, którego kochała, dla którego była gotowa na wszystko i poświęcała się każdego dnia, mógł ją tak zostawić. Synowie nawet nie podeszli do matki, zachowywali się tak, jakby nic się nie stało. Chociaż od razu zauważyli pustą lodówkę.

A Galina po prostu nie wiedziała, co robić. Chciała tylko wyrzucić te słoiki z pomidorami przez okno. Spojrzała na siebie w lustrze — jej skronie były wyraźnie szare, zupełnie zapomniała o manicure czy pedicure. Może ten mężczyzna ma rację. Jednak teraz to nie ma znaczenia, nic nie zwrócisz.

Przypomnij sobie o… ZENEK MARTYNIUK PRZERYWA MILCZENIE. MA DOŚĆ ZACHOWANIA DANIELA? KRÓL DISCO POLO CHCIAŁBY, ŻEBY JEGO SYN PONOSIŁ KONSEKWENCJE SWOICH ZACHOWAŃ

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: POLICJANCI WCIĄŻ POSZUKUJĄ TYCH LUDZI ZA WŁAMANIA I PROSZĄ O INFORMACJE. UWAGA, SĄ NIEBEZPIECZNI