Kinga Duda to ma dopiero szczęście. Córka prezydenta oprócz wymagającej już posady w Kancelarii Prezydenta otrzymała kolejną prace. Okazuje się, że Kinga wróciła do kancelarii, w której poprzednio pracowała. Jak udaje jej się połączyć tyle obowiązków?

Kinga Duda jest rozchwytywana. Córka prezydenta otrzymała kolejną posadę

Kinga Duda, Andrzej Duda
Kinga Duda, Andrzej Duda
Kinga Duda, Andrzej Duda

Chyba nikt w Polsce nie pnie się tak szybko po szczeblach kariery jak Kinga Duda. Młoda prawniczka otrzymała posadę w kancelarii, w której pracowała wcześniej przez 3 miesiące.

- Są z niej zadowoleni, bo wcześniej była tam na praktykach i potem zdecydowali się ją zatrudnić do pracy - powiedziała Plotkowi osoba ściśle związana z kancelarią prezydenta.

Kinga Duda
Kinga Duda
Kinga Duda

Portal Plotek postanowił także dopytać o to, jak Kindze udaje się połączyć te dwie bardzo wymagające posady.

- Doradca społeczny to jest funkcja dla ludzi, którzy też pracują gdzie indziej. Zajmuje się konkretnymi projektami i konkretnymi sprawami. To nie jest praca na pełen etat, to nie jest praca płatna. Wykonuje się ją po godzinach.

Okazuje się, że Andrzej Duda jest bardzo dumny z córki.

- Co ojciec może myśleć, jak córka po studiach dostaje dobrą pracę w renomowanej firmie? Andrzej Duda [przyp. red] jest zadowolony - zdradza nam informator.

Andrzej Duda złożył obietnicę wyborczą, źródło: Wyborcza
Andrzej Duda złożył obietnicę wyborczą, źródło: Wyborcza
Andrzej Duda złożył obietnicę wyborczą, źródło: Wyborcza

Przypomnij sobie o… ZENEK MARTYNIUK PRZERYWA MILCZENIE. MA DOŚĆ ZACHOWANIA DANIELA? KRÓL DISCO POLO CHCIAŁBY, ŻEBY JEGO SYN PONOSIŁ KONSEKWENCJE SWOICH ZACHOWAŃ

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: POLICJANCI WCIĄŻ POSZUKUJĄ TYCH LUDZI ZA WŁAMANIA I PROSZĄ O INFORMACJE. UWAGA, SĄ NIEBEZPIECZNI

Portal Życie pisał również o… MAZOWSZE: PRZEZ KORONAWIRUSA SZPITALE ZMIENIAJĄ TRYB FUNKCJONOWANIA. WYKONYWANE SĄ TYLKO OPERACJE KONIECZNE. GDZIE DOKŁADNIE