O Danielu Martyniuku słyszał niemal każdy. Mężczyzna określany jest mianem patocelebryty ze względu na mnożące się problemy z prawem oraz używkami, a także bardzo dyskusyjne wypowiedzi.

Ostatnio głośno zrobiło się o nim nie tylko w kontekście wspomnianych sytuacji, lecz także rozwodu. Jego małżeństwo właśnie zostało formalnie zakończone, a Ewelina może śmiało powiedzieć, że – poza córeczką – nic jej nie łączy z synem Zenka Martyniuka. Jak widać Daniel nie ubolewa. Szuka pocieszenia w ramionach swojej byłej partnerki Faustyny.

Zenek Martyniuk z żoną oraz Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: plejada.pl
Zenek Martyniuk z żoną oraz Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: plejada.pl
Zenek Martyniuk z żoną oraz Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: plejada.pl

Daniel Martyniuk w nowym związku

Daniel Martyniuk to prawdziwy bawidamek. Mężczyzna w 2017 roku zamierzał stanąć na ślubnym kobiercu. Niestety miejsce Ani, jego ówczesnej narzeczonej zajęła niejaka Faustyna Jamiołkowska z Sierpca. Daniel zostawił przyszłą pannę młodą i wdał się w romans z prawniczką. Niestety ich związek rozbiła była już żona Martyniuka – Ewelina.

Teraz kiedy małżeństwo pary przeszło już do historii, w życiu Daniela po raz kolejny zjawiła się Faustyna. Najwyraźniej krnąbrny Martyniuk ma słabość do Faustyny.

W między czasie, jak na Daniela przystało, zdarzyły się już pierwsze niesnaski z Faustyną w tle. Sytuacja szybko uległa jednak zmianie. Okazuje się, że już w sierpniu- zanim Daniel powrócił do stanu wolnego- para spotkała się. Jak zdradza źródło Daniel odwiedzał Faustynę w jej mieszkaniu. Na randkę ze śniadaniem Daniela miała ponoć zawieźć mama.

Teraz sytuacja wydaje się już jasna. Daniel, po którego małżeństwie nie ma śladu może oddać się miłości do jego wcześniejszej partnerki Faustyny, którą pieszczotliwie nazwał dziś w nocy na swoim Instastory "Hiszpaneczką".

To też może cię zainteresować: Odszedł legendarny artysta. To ogromna strata dla całego muzycznego świata

O tym się mówi: Beata Szydło staje w obronie rodziny. Padły bardo mocne słowa. O co chodzi