Show TVN-u „Ślub od pierwszego wejrzenia” zdobyło grono wiernych fanów. Widzowie chętnie oglądali śluby zaaranżowane przez psychologów i specjalistów oraz śledzili dalsze losy uczestników.

Nie zawsze decyzje ekspertów były trafione. Większość zaaranżowanych przez nich związków rozpadła się w ciągu kilku miesięcy od wzięcia ślubu. W programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” nie brakowało dramatów i łez wylewanych przez uczestników.

Wyjątkiem od tej reguły jest małżeństwo Adriana Szymaniaka i Anity Szydłowskiej. Para od pierwszego wejrzenia wpadła sobie w oko. Od samego początku wykazywali względem siebie duże zainteresowanie i gorące uczucia.

Anita i Adrian/screen Instagram @anitaczylija
Anita i Adrian/screen Instagram @anitaczylija

Anita i Adrian rozstali się?

Anita oraz Adrian stali się jedną z ulubionych par widzów „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, a ich uczucie można było obserwować na srebrnym ekranie przez cały czas trwania show. Para istotnie została dobrze dobrana – świetnie się dogadują. Mają już dwoje dzieci – synka, Jerzyka, oraz zaledwie kilkumiesięczną córeczkę. Jak się jednak okazuje internauci doszukują się sensacji. Ostatnio pod jednym z postów Anity zawrzało. Fanka uczestniczki popularnego programu zauważyła dłuższą nieobecność Adriana. Postanowiła zatem spytać u źródła.

"Pani Anito, rozstała się Pani z mężem?! - spytała fanka.

Odpowiedzi udzieliła inna internautka.

- "Nie sądzę, aby się rozstali. Po prostu Pani Anita ma firmę w Krakowie i mieszka tam z dziećmi częściej niż w Szczecinie. W Szczecinie była w tym tygodniu, dodała nawet story. Pan Adrian ma firmę w Szczecinie i on tutaj jest. Trudno jest przenieść się do jednego miejsca, jeszcze trudniej jest je połączyć. Także nie oceniajmy pochopnie" - napisała.

Do czatu wtrąciła się wreszcie Anita, ktra postanowiła uciąć plotki w zarodku.

- "Dobrze, że tatuś przyjeżdża w tym tygodniu, bo byłaby sensacja"- zażartowała.

Anita i Adrian. Źródło: fakt.pl
Anita i Adrian. Źródło: fakt.pl
Anita i Adrian. Źródło: fakt.pl

To też może cię zainteresować: Odszedł legendarny artysta. To ogromna strata dla całego muzycznego świata

O tym się mówi: Beata Szydło staje w obronie rodziny. Padły bardo mocne słowa. O co chodzi