Początki związku zawsze bywają cudowne. Dopiero po ślubie okazuje się, że nie tego się spodziewaliśmy. Najgorzej jest wtedy, kiedy do wszystkiego wtrąca się jego kochana mamusi. Co wtedy?

Mąż w pakiecie z mamusią. Czy da się tak żyć?

Historia stara jak świat. On codziennie wraca z pracy i siada na kanapie przed telewizorem a przez kolejną część dnia każe ci donosić sobie obiad i spełniać inne zachcianki. Jaki jest tego powód? Tak go wychowała mamusia, a teraz ty żono rób wszystko to co ona i jeszcze więcej.

W Internecie mnóstwo jest złotych rad, które mają pomóc nam uporać się z sytuacją kiedy to w waszym małżeństwie zawsze jest miejsce dla mamusi. Często bywa tak, że rozmowy z ukochanym na nic się zdają. Co gorsza w każdej kwestii mąż trzyma stronę mamusi i tańczy jak ona mu zagra.

Teściowa, screen Youtube
Teściowa, screen Youtube
Teściowa, screen Youtube

Takich historii jest wiele. Jedna z nich opublikowana została przez portal Polki. To właśnie na łamach gazety jedna z czytelniczek zdecydowała się podzielić swoją historią.

" Bez pytania weszła do naszego pokoju. Wykorzystała moment, kiedy pojechaliśmy do moich rodziców, i zabrała z regału wszystkie moje książki. Wyniosła je na strych, a na ich miejsce postawiła kryształowe wazony, koszyczki, figurki... Kiedy wróciliśmy stwierdziła:
– Zrobiłam u was porządek, bo te papierzyska tylko się kurzyły. Teraz macie elegancko i wreszcie jak u ludzi.

Nie wytrzymałam i była awantura. Ale pożytek z tego taki, że w domu grobowa cisza, nikt się do nikogo nie odzywa, tylko ona trzaska drzwiami i tłucze w kuchni garami. Krystian twierdzi, że mogłam nabrać wody w usta, że w końcu nic się nie stało, a mama chciała dobrze. Mówi jeszcze, że jakbym była mądra, to ona by mi jadła z ręki. Nie chce tylko wyjaśnić, co ma na myśli i na czym ta moja mądrość miałaby polegać?"

Jak myślicie, co da się z tym zrobić?

Moja teściowa, screen Google
Moja teściowa, screen Google
Moja teściowa, screen Google

To też może cię zainteresować: Odszedł legendarny artysta. To ogromna strata dla całego muzycznego świata

O tym się mówi: Beata Szydło staje w obronie rodziny. Padły bardo mocne słowa. O co chodzi