Pogrzeb żony seniora Bobby'ego Moore'a zostanie zapamiętany na zawsze przez panią fotograf April Yurcevic Shepperd. Była akurat obecna na uroczystości, a to czego doświadczyła, opisała na swoim koncie na Facebooku.

Niesamowite pożegnanie

Jak napisała na swoim koncie na Facebooku, ta historia nigdy nie miała ujrzeć światła dziennego. Opisała to zdarzenie, jako najbardziej przejmujące i uzdrawiające ze wszystkich przeżyć, jakich kiedykolwiek doświadczyła. Rodzina Moore pragnęła, aby ta historia stała się świadectwem i pocieszeniem dla wielu.

Writer’s Note: At the request of the Bobby Moore and his family, I am sharing this narrative and photograph. This story...

Posted by April Yurcevic Shepperd on Wednesday, January 31, 2018

[quote author=""]Byłam dziś świadkiem końca historii pewnej miłości. To nie było pełne namiętności uczucie dwojga młodych ludzi.

[quote author=""]Słowa, które wyszeptał przepełnione były czułością i delikatnością: “Wiem, że mnie nie słyszysz – szepnął – ale chciałem Ci powiedzieć, że Cię kocham.” W tej chwili po jego policzkach popłynęły łzy.

Jak napisała, tego dnia była świadkiem historii o miłości, której będzie świadkiem także jutro, gdy opowieść w końcu się skończy, a światła zgasną.

Co o tym myślicie? Niezwykle wzruszająca historia z życia wzięta...

O tym się mówi: Ta modlitwa służy duchowej mądrości. Warto poznać jej słowa, by mądrość gościła w naszym życiu na co dzień

Zerknij: Janusz Korwin-Mikke opublikował na Facebooku post o niecodziennej treści. Reakcja internautów była ekspresowa. O co chodzi