Kim jest nowa gwiazda "The Voice of Poland"?

Jak podaje portal "Plejada", w jedenastej edycji programu "The Voice of Poland" zaszły spore zmiany. Przede wszystkim na fotelu jurorskim zasiadła Edyta Górniak i Urszula Dudziak. Obie panie miały już styczność wcześniej z tym formatem. Metamorfozie uległa również formuła talent show, w której można zablokować zainteresowanego uczestnikiem jurora. Dodatkowo u boku Tomasza Kammela, Maćka Musiała i Adama Zdrójkowskiego widzimy dwie nowe prowadzące - znaną z telewizyjnych programów Małgorzatę Tomaszewską i Kingę Kujawską? Kim jest piękna 35-latka? Okazuje się, że już wcześniej miała kontakt z mediami.

Kinga Kujawska to wielka miłośniczka gier komputerowych i prezenterka, która brała udział w programach telewizyjnych i internetowych związanych z tą dziedziną rozrywki. Debiut w programie o śpiewaniu jest dla niej dużym wyróżnieniem. Atrakcyjną kobietą zainteresował się sam Maciej Musiał, który w jednym z odcinków show żartobliwie próbował z nią flirtować.

Kinga, wiesz, że każdy ma melodię swojego życia? My jesteśmy trochę jak takie dwie drżące struny rozpięte na gryfie gitary ludzkiego losu. Ja sobie myślę, że mógłbym być smyczkiem... Maciej Musiał

To również może Cię zainteresować: LESZEK MILEER WYBRAŁ SIĘ NA SPACER DO LASU. WIDAĆ, ŻE NATURA SŁUŻY POLITYKOWI

Zobacz także: GDAŃSK. CZY ODBĘDZIE SIĘ TEGOROCZNY JARMARK BOŻONARODZENIOWY