Jak podaje portal "Pikio", niespełna dwuletni chłopiec zaskoczył zebranych w kościele wiernych, wychodząc przed mszą na środek ołtarza i wygłaszając kazanie. Wszyscy zebrani w świątyni ludzie nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Nagranie z jego popisu podbiło serca internautów na całym świecie. Tzeba przyznać, że trudno przejść obok nagrania obojętnie. Czyżby młodzieniec już w tak młodym wieku odkrył swoje powołanie?

Mały chłopiec postanowił przed mszą wygłosi kazanie

Dzieci potrafią zaskakiwać i rozbawić do łez swoi nieoczekiwanym zachowaniem. Dzieci obserwują dorosłych i naśladują ich. Tak było także w przypadku dwulatka, który tuż przed mszą wyszedł na środek kościoła i uraczył wiernych kazaniem własnego autorstwa.

Zrobione w jednym z kościołów nagranie dobitnie pokazuje, że dzieci są doskonałymi obserwatorami oraz naśladowcami. 19-miesięczny Levi Marlow z Północnej Karoliny pomimo swojego młodego wieku postanowił nieco wyręczyć swojego tatę pastora naśladując jego zachowanie.

YouTube

Iść w ślady taty

Tata Levi'ego jest pastorem i patrząc na nagranie nie ma wątpliwości, że syn śmiało może pójść w jego ślady. Choć słownictwo malucha jest nadal jeszcze dość ubogie, nie sposób odmówić mu pasji z jaką chce przekazać wiernym swoje myśli i poglądy. Wiee osób przyznaje, że idealnie odwzorował swojego ojca.

Jego kazanie zachwyciło wiernych, którzy nie mogli powstrzymać rozbawienia. Urokowi młodego kaznodziei ulegli również internauci na całym świecie, którzy obejrzeli nagranie z wygłaszanym przez niego kazaniem.

A jak wam podobał się występ syna pastora?

To też może cię zainteresować: Podczas wesela do kościoła wszedł bezdomny pies i położył się na welonie panny młodej. Oto co stało się później

Zobacz, o czym jeszcze pisliśmy w ostatnich dniach: Jaki jest stan zdrowia Doroty Gardias? Gwiazda nadal przebywa w szpitalu. Fani trzymają kciuki za szybki powrót do zdrowia

O tym się mówi: Małopolska: rekord zakażeń koronawirusem. Aż osiem powiatów zostanie objętych dodatkowymi obostrzeniami. Jak wygląda sytuacja