Baran

Dla Barana to doskonały czas, aby oczyścić umysł ze wszystkich negatywnych emocji. Ten tydzień lepiej poświęcić na komunikację z inspirującymi, przyjaznymi ludźmi, ciekawe zajęcia, hobby i rozrywkę.

To będzie bardzo ważny tydzień dla Barana, więc lepiej nie dusić w sobie niezadowolenia, a wtedy wszystko się ułoży.

Panna

Dla Panny ten okres zakończy się sukcesem w sferze miłości. Najbliższy tydzień to idealny czas, by nieco inaczej spojrzeć na otoczenie i samego siebie.

To dobry czas na drobne naprawy, zakupy i przemeblowania. W tym tygodniu wiele Panien będzie mogło znaleźć swoje miejsce w życiu, nowe hobby, pracę. Osoby posiadające małżonków powinny skupić się na rodzinie i domu, zwłaszcza od piątku do niedzieli.

Waga

Waga w tym tygodniu będzie miała szczęście w finansach. Z łatwością osiągnie swoje cele. Ludzie spod tego znaku będą potrzebować teraz więcej aktywności, sportu, przebywania na świeżym powietrzu i kontaktu z przyrodą.

Gwiazdy pomogą Wadze w tym tygodniu ujawnić swój pełny potencjał w pracy, zwiększyć dochody.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KOLEJNA SZKOŁA Z POTWIERDZONYM ZAKAŻENIEM KORONAWIRUSEM. TYM RAZEM ZACHOROWAŁA NAUCZYCIELKA

Jak informował portal Życie: TAKIEJ DIAGNOZY CHYBA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. MAMA CHOREJ DZIEWCZYNKI PRZESTRZEGA RODZICÓW I APELUJE, ABY DBALI O ZDROWIE SWOICH DZIECI

Portal Życie pisał również o… ANDRZEJ DUDA GŁĘBOKO ZASMUCONY INFORMACJĄ O ODEJŚCIU WIELKIEGO POLAKA. "ŻEGNAMY DZIŚ CZŁOWIEKA NIEZWYKLE ZASŁUŻONEGO"