Kiedy mężczyzna i kobieta usuwali tapetę ze ścian jednego z pokoi, znaleźli dziwną notatkę.

Tajemniczy rękopis okazał się wiadomością od Johna, byłego właściciela tego domu.

Notatka została napisana w 1997 roku, kiedy John także remontował pokój i stanął przed problemem - zakupione rolki tapet nie wystarczały na całe pomieszczenie.

Właściciel domu był bardzo zdenerwowany i postanowił ostrzec kolejnych mieszkańców przed podobnym błędem.

W liście mężczyzna ostrzegł, że jeśli ktoś będzie chciał pokryć ściany pokoju tapetą, będzie musiał kupić co najmniej osiem rolek.

Sam John kupił tylko sześć rolek, co utrudniło mu dokończenie tapetowania pokoju. W notatce przyznał, że był z tego powodu bardzo zły.

Post kobiety o tym niezwykłym znalezisku natychmiast podbił inernet i otrzymał ogromną liczbę polubień i komentarzy. Użytkownicy poradzili Charlotte, aby umieściła list w ramce i powiesiła go na ścianie pokoju.

Post zobaczył jeden z krewnych Johna, który skontaktował się z parą i wyjaśnił, że były właściciel domu nie lubił mediów społecznościowych i nie posiadał w nich kont. Para poprosiła mężczyznę, by przekazał Johnowi, że dzięki swojej nietypowej pomocy stał się sławny.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KOLEJNA SZKOŁA Z POTWIERDZONYM ZAKAŻENIEM KORONAWIRUSEM. TYM RAZEM ZACHOROWAŁA NAUCZYCIELKA

Jak informował portal Życie: TAKIEJ DIAGNOZY CHYBA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. MAMA CHOREJ DZIEWCZYNKI PRZESTRZEGA RODZICÓW I APELUJE, ABY DBALI O ZDROWIE SWOICH DZIECI

Portal Życie pisał również o… ANDRZEJ DUDA GŁĘBOKO ZASMUCONY INFORMACJĄ O ODEJŚCIU WIELKIEGO POLAKA. "ŻEGNAMY DZIŚ CZŁOWIEKA NIEZWYKLE ZASŁUŻONEGO"