Za sprawą rozwodu z mężem, Justyna Żyła stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych przez media osób. W zdobyciu popularności pomógł jej także udział w "Tańcu z gwiazdami" oraz odważna sesja dla "Playboya", jednak to jej relacja z Piotrem stale pozostaje na językach. Głośno było o jej publicznych przekomarzaniach z byłym partnerem, w których oboje wymieniali się zarzutami w swoją stronę. Po długim czasie rozwodowych batalii, w życiu Justyny chyba wreszcie zagościł spokój. Dowody na to można znaleźć na jej instagramowym profilu, na którym pozostaje bardzo aktywna.

Nowa miłość Żyły?

Justyna zdaje sobie sprawę z potęgi, jaką dzierżą social media - to właśnie za ich sprawą dorobiła się takiej rozpoznawalności. Do dziś regularnie publikuje na Instagramie skrawki swojego życia. Od pewnego czasu sugeruje ona fanom, że w jej serci zagościła nowa osoba. Mimo, że nie pochwaliła się jeszcze zdjęciem nowego partnera, to obserwatorzy są stuprocentowo pewni, że celebrytka nie jest już singielką.

Wymowny opis Justyny (Instagram)
Wymowny opis Justyny (Instagram)

Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" coraz częściej raczy fanów zdjęciami z romantycznych randek i wyjść. Nikt nie ma wątpliwości, że jej romans kwitnie. Ostatnio pochwaliła się także krótkim nagraniem z samochodu, w którym rozbrzmiewa nastrojowa muzyka. Całość skwitowała tylko hasztagiem #datetime ("czas randki") i wymowną literą "A." okraszoną emotikoną serca. Czy obserwatorzy mogą spodziewać się, że pierwsza litera imienia jej nowego chłopaka to właśnie "A"? Sama Justyna niedługo pewnie wyjawi szczegóły. Miejmy nadzieję, że jej nowy związek będzie bardziej udany niż małżeństwo z Piotrem.

Zobacz także: Kinga Rusin zauważona przez fotoreporterów w niezłej bryce. Czym jeździ zwolenniczka dbania o ekologię

Może cię zainteresować: Dagmara Kaźmierska w końcu zdradziła, jakie ma wykształcenie. Nie spodziewacie się tego po "królowej życia"

Pisaliśmy również o: Byli zakochani będą musieli wystąpić razem w programie. Nie zamierzają przenosić prywatnych spraw na parkiet