Pies uratował kilkuletnią dziewczynkę nad wodą

Jak podaje portal "Pikio", czworonożny pupil potrafi wyczuć zagrożenie i zrobić wszystko, by uratować swojego właściciela. Przekonała się o tym jedna z rodzin, która odpoczywała z kilkuletnią córeczką nad wodą. Podczas wycieczki familii towarzyszył ukochany pies. Gdy zwierzak zobaczył, że dziewczynka bawi się tuż orzy brzegu, ruszył jej na ratunek.

Kilkulatka zbliżyła się do wody, ponieważ to właśnie do zbiornika wpadła jej ulubiona zabawka. Przedmiot znajdował się już dość daleko od brzegu, ale dziecko zawzięcie próbowało go odzyskać, coraz bardziej niebezpiecznie nachylając się nad wodą. Pies zareagował w oka mgnieniu. Złapał dziewczynkę za bluzkę, odciągnął i pozostawił w odpowiedniej odległości od wody. Wtedy wskoczył do jeziorka i wyłowił zabawkę.

Cała akcja została przypadkowo zarejestrowana na filmiku, który wrzucono do sieci. Nagranie robi furorę w sieci, ponieważ wszyscy chwalą bohaterską postawę czworonoga.

To również może Cię zainteresować: NOWE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ" MROŻĄ KREW W ŻYŁACH. CO SIĘ WYDARZY W SERIALU

Zobacz także: WZRUSZAJĄCA NIESPODZIANKA DLA PANNY MŁODEJ. TO, CO ZROBIŁ JEJ MĄŻ PODCZAS PIERWSZEGO TAŃCA, DOPROWADZA DO ŁEZ