Były prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Lech Wałęsa ostatnio na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych zamieścił fotografię, która rozśmieszyła dosłownie wszystkich… Po raz kolejny udowodnił swoim fanom, że ma ogromny dystans do siebie – za to pokochało go tysiące Polaków!

Jak powszechnie wiadomo, Lech Wałęsa uznawany jest przez wielu za najlepszego prezydenta w historii Polski. Mężczyzna zyskał ogromną sympatię i uznanie tysięcy Polaków w czasach swojej prezydentury pełnionej w latach 1990 – 1995.

Polityk w dalszym ciągu pozostaje aktywny w mediach społecznościowych, a fani nieustannie śledzą jego poczynania w życiu prywatnym. Ostatnio opublikowane zdjęcie jednak wzbudziło w internautach ogromne zaskoczenie – na szczęście, to pozytywne zdziwienie!

Fotka w szlafroku robi szał

Jak wynika z ostatnich fotografii, Lech Wałęsa przebywał na basenie – z tej okazji postanowił wrzucić do sieci fotografię w białym szlafroku i z ręcznikiem na głowie.

Internauci błyskawicznie wychwycili fotografię i zaczęli masowo tworzyć z niej zabawne przeróbki, wstawiając sylwetkę prezydenta wraz z innymi, często zabawnymi postaciami.

Jedną z owych przeróbek pochwalił się sam Lech Wałęsa na swoim profilu w mediach społecznościowych! Znajdował się tam wraz z bohaterami „Gwiezdnych Wojen”: C3PO oraz Luke Skywalkerem.

Internauci są wręcz zachwyceni dystansem do siebie prezydenta Lecha Wałęsy.

Porozumienie -waga jest porównywalna

Posted by Lech Wałęsa on Saturday, September 26, 2020

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA