Jak podaje "Jastrzab", Basia Kurdej-Szatan urodziła synka henia i pochwaliła się tym faktem ze swoimi fanami na instagramowym koncie. Posypały się gratulacje, a wśród nich także słowa krytyki. Co na to Basia?

Krytyczna internautka

Zanim Henio pojawił się na świecie, jego rodzice musieli się mocno o niego postarać. Gdy pojawił się w ich życiu, uradował wszystkich wokół siebie.

Instagram/kurdejszatan

Post aktorki wzbudził ogromne zainteresowanie koleżanek i kolegów po fachu Basi, oraz fanów i hejterów.

Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda @kurdejszatan jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was !! No… to mamy już komplet #henio #newtime #mylove #mylife #daddy #boy #familytime.

Złośliwa internautka natychmiast wrzuciła niewybredny komentarz.

Dla mnie to przesada, aby pierwszego dnia wypuszczać od razu tyle zdjęć dziecka do internetu. @kurdejsztan powinna troszkę nauczyć się klasy od @maffashion_official. Nie obserwuję pani Szatan, ale dziennie muszę oglądać jej kilkanaście zdjęć. Mogła ten najcudowniejszy czas zostawić dla siebie i rodziny.

Basia nie pozostała jej dłużna i odpowiedziała najlepiej, jak umiała.

A skąd Pani wie, że to był pierwszy dzień? To Wy tak myślicie, otóż nie był! Ani pierwszy, ani drugi, ani trzeci, ani czwarty! A mój czas jest zawsze tylko dla mnie i to ja o nim decyduję (…)

Co sądzicie o całym zajściu?

O tym się mówi: Ta modlitwa służy duchowej mądrości. Warto poznać jej słowa, by mądrość gościła w naszym życiu na co dzień

Zerknij: Janusz Korwin-Mikke opublikował na Facebooku post o niecodziennej treści. Reakcja internautów była ekspresowa. O co chodzi