Rok 2020 dla polskiego showbiznesu okazał się być rokiem ciąż. Najpierw swoich pociech doczekały się Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek, a zaraz po nich Maffashion, Barbara Kurdej-Szatan i Maja Hyży. Wśród nich niedługo znajdzie się córka najpopularniejszej polskiej restauratorki.

Lara Gessler spodziewa się dziecka

W ostatnim czasie Larze Gessler udaje się wychodzić z cienia matki. Do tej pory zwykle przedstawiana była po prostu jako córka Magdy Gessler - teraz jednak zaczyna funkcjonować jako pełnoprawna celebrytka. Z tego powodu jej życie prywatne wzbudza coraz więcej emocji.

Jakiś czas temu ogłosiła ona, że spotyka się z Piotrem Szelągiem. Fotoreporterom często udawało się uchwycić ich podczas wspólnych przechadzek po stolicy - wywołało to lawinę dociekań na temat możliwego ślubu i ciąży.

Jedno z nich okazało się prawdą - Lara Gessler rzeczywiście znajduje się w stanie błogosławionym, czym pochwaliła się niedawno obserwatorom na Instagramie. Para jakiś czas temu przeprowadziła się również do nowego lokum - powodów do radości jest więc niemało.

Lara Gessler i Piotr Szeląg z dumą prezentują się na ściance
Lara Gessler i Piotr Szeląg z dumą prezentują się na ściance

Na dodatek, Lara może się pochwalić także wydaniem swojej pierwszej książki. Są to "Orzechy i pestki", w których znana cukierniczka dzieli się poradami na temat kupowania i przechowywania właśnie orzechów i pestek. Opisuje także ich historię, zwyczaje oraz obrzędy z nimi związane. W piątek w Warszawie odbyła się uroczysta premiera książki Gessler, na której zjawiły się także takie osobistości jak Ciocia Liestyle i Jakob Kosel.

Trzeba przyznać, że młoda Gessler jest na fali sukcesów. Wielbiciele polskiego showbiznesu z niecierpliwością czekają na kolejne sukcesy cukierniczki.

Zobacz także: Anna Lewandowska kibicowała ze swoją mamą Robertowi. Ten widok jest naprawdę uroczy

Może cię zainteresować: Całkiem nowe informacje o Annie Jantar, o których nie wiedział niemalże nikt. Odnaleziono list zaadresowany do artystki, jego treść wręcz wyciska łzy

Jak informował portal Życie: Zmiany w komunikacji autobusowej w Krakowie. Ważne informacje. Co się zmieni