Jak aktualnie wygląda serialowy Herkules?

Jak podaje portal "Pikio", serial "Herkules" podbijał serca widzów w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych. To właśnie wtedy Kevin Sorbo wcielał się w postać głównego bohatera - mężnego herosa. Tym samym zyskał ogromną popularność i rozpoznawalność na całym świecie. Okazuje się, że pomimo przypuszczeń o karierze aktora, Sorbo nie dostał żadnych zadowalających propozycji filmowych po zakończeniu zdjęć do "Herkulesa". Sława gwiazdora powoli malała, a Kevin uciekł ze świata show-biznesu. Od tej pory wziął udział jedynie w produkcjach o tematyce religijnej. Zagrał między innymi w "Bóg nie umarł" czy "Józef i Maria".

Jak teraz prezentuje się Kevin Sorbo? Ma 62 lata, a nadal może z pewnością cieszyć się zainteresowaniem kobiet. Po długich włosach, które były znakiem rozpoznawczym Herkulesa nie ma ani śladu, jednak muskulatura aktora pozostał niemalże identyczna.

Sami zobaczcie! Z chęcią obejrzelibyście film z udziałem Kevina Sorbo?

To również może Cię zainteresować: CZTERY ZNAKI ZODIAKU WKRÓTCE SKOŃCZĄ CZARNE PASMO NIESZCZĘŚĆ

Zobacz także: FILIP CHAJZER PONOWNIE ZASKAKUJE. TA FOTOGRAFIA ROBI PRAWDZIWY SZAŁ W SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ OD ŚMIECHU