17 lipca 2020 roku, księżniczka Beatrycze wzięła ślub. Jej wybranek to Edoardo Mapelli Mozzi.

Nie jest tajemnicą, że Beatrycze oraz jej siostra Eugenia, wnuczki królowej Elżbiety II, są jednymi z osób, które darzy największym uczuciem. Właśnie dlatego jedna z nich doczekała się niezwykłego prezentu.

Księżniczka Beatrycze planowała ślub, o którym nie wiedziały media i opinia publiczna – skromną ceremonię w gronie najbliższych. Udało się zrealizować ten zamiar, jednak po drodze czekało na nią sporo zmartwień i afer, które dręczyły całą rodzinę, a także koronawirus, który spowodował, że przesunęła datę zamążpójścia.

Ślub księżniczki Beatrycze. Źródło: Instagram
Ślub księżniczki Beatrycze. Źródło: Instagram

Jak podaje Pomponik, choć chciała zorganizować wesele nieco inaczej, zdecydowała się na świętowanie jedynie z najbliższymi. Królowa Elżbieta II z okazji ślubu księżniczki Beatrycze dała jej tiarę oraz suknię, którą miała na swoim ślubie z księciem Filipem.

Kiedy temat ślubu księżniczki Beatrycze nieco ucichł, media dopatrzyły się kolejnej sensacji. Tym razem w roli głównej znalazła się księżniczka Eugenia.

Księżniczka Eugenia jest w ciąży?

Od pewnego czasu brytyjskie media spekulują na temat domniemanej ciąży księżniczki Eugenii. Wszystko przez zdjęcia, które udało się zrobić w prasie. Księżniczka Eugenia spacerowała po londyńskich ulicach przykuwając wzrok paparazzich.

Księżniczka Eugenia poruszała się w kwiecistej sukience spod której uwydatniał się Brzuszek. Jak myślicie czy pojawi się kolejny royal baby?

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAJNOWSZE USTALENIA POLICJI W SPRAWIE OJCA, KTÓRY ZAPOMNIAŁ O SWOICH DZIECIACH WYSIADAJĄC Z POCIĄGU. RODZINA TRAFI POD OBSERWACJĘ SĄDU